TERE TULEMAST SURVEPESU OÜ KODULEHELE!

Kirjeldame siin meie pakutavaid teenuseid ja kasutatavaid töömeetodeid. Oleme lisanud ka mõned fotod, et alast paremat ettekujutust luua. Kui klõpsate meie meiliaadressile, avaneb Outlook Express ning te saate seda kasutades esitada meile küsimusi ja teha hinnapäringuid. Vastame teile rõõmuga! Samuti ootame alati tagasisidet – teie arvamusi ja hinnanguid meie teostatud töödele.

Survepesu OÜ alustas tegevust 1993. aasta juulis survepesu- ja liivapritsitöödele spetsialiseerunud firmana. Aastatega on pakutavate teenuste valik laienenud. Lisandunud on kõrgsurvepesu, vesipiikamine, vesilõikus, lammutustööd, ehitusjäätmete vedu ja prahikonteinerite rent.

Teeme suure osa töödest ehitussektoris. Meil on Majandusministeeriumist väljastatud üldehitus- ja remonditööde tegevuslitsents ning Muinsuskaitseameti tegevusluba arhitektuurimälestiste konserveerimiseks, restaureerimiseks, remondiks ja uurimiseks, samuti Harjumaa keskkonnateenistuse jäätmeluba.

OÜ Survepesu on Eesti Jäätmekäitlejate Liidu liige.

Kõik see ei tähenda veel, nagu oleksid OÜ Survepesu tööd ja tegemised seotud ainult ehitussektoriga. Sugugi mitte vähemtähtsad ei ole fassaadide hoolduspesu ja tööstussektori teenindamine.

Survepesu OÜ on 100% Eesti erakapitalile rajatud ettevõte.

Kasutame kaasaegseid seadmeid. Meie töötajad on turvalisi töövõtteid valdavad oma ala meistrid.

Survepesu OÜ on aastaid teinud koostööd Kaeser Kompressorit OY Eesti filiaaliga. Kaeseri profiseadmed on Survepesu OÜ edu üks alustalasid.

Survepesu OÜ on saavutanud kindla ja turvalise partneri staatuse. Täidame oma klientide tellimused täpselt ning peame alati kinni tööde tähtaegadest

Meeldivat koostööd!
OÜ Survepesu